2010 yılında kurularak Türkiye’nin önde gelen alışveriş sitelerinden biri olduk. Jurafa.com olarak, kurulduğumuz günden bugüne, “Annelerin ve çocukların hayatına yeni keşiflerle dokunmak ve hayatlarına güzellikler katmak” vizyonu ile yolumuza devam ediyoruz. Anne, bebek ve çocuk sektöründe kaliteli ve geniş ürün yelpazemizle uygun fiyatlı kampanyalara ev sahipliği yaparak bugüne dek birçok marka ve tedarikçi ile üyelerimizle buluşturduk.

Annelerin, anne adaylarının ve bebeklerin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Annelerin hamilelik döneminden çocuklarının ergenlik dönemine dek yanlarında olmak için anne hassasiyetiyle çalışıyoruz.

Jurafa.Com olarak yeni farklı ve özel markalara sitemizde yer veriyoruz. Her zaman uygun fiyat politikamızın arkasında duruyor siz yorulmayın biz kapınıza kadar getirelim istiyoruz.

Müşterilerimizin birer anne ve anne adayı olduklarının bilincinde hareket etmek birincil önceliklerimizden, bu yüzden her an erişilebiliyor olmak bizim için çok önemli. E-postalarınıza, telefonlarınıza anında dönmeye çalışıyoruz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızda sizlerle temasta kalmaya çalışıyoruz, isteklerinize her zaman önem veriyoruz.

Jurafa.Com’un bugünlere gelmesinde en büyük destekçileri tabii ki anneler, anne adayları ve tedarikçileri. Bunun için sizlere teşekkür ederiz. Birlikte nice mutlulukları paylaşmak dileğiyle…

Saygılarımızla,
Jurafa.Com Yönetimi